NOWY ROK SZKOLNO-KATECHETYCZNY W NASZEJ SZKOLE SOBOTNIEJ ROZPOCZNIEMY 7 WRZEŚNIA 2024 ROKU.

CHCĄC ZGŁOSIĆ DZIECKO DO SZKOŁY PROSIMY O WYPEŁNIENIE I PRZESŁANIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Klikinij link: https://forms.gle/PLzGSQkX2G2E8CReA 

Rekolekcje dla małżonków: „Małżeństwo na krawędzi – potrzeba jedności.“

Opublikowano .

W dniach 3-5.6.11 odbyły się w naszej parafii rekolekcje tematyczne pt: „Małżeństwo na krawędzi, potrzeba jedności w małżeństwie”. Rekolekcje poprowadził pan dr Mieczysław Guzewicz, członek Rady ds. Rodziny przy Konferencji Episkopatu Polski.

 

 


Miały one charakter interaktywnych konferencji o następujących podtytułach:

  1. Konieczność obrony jedności.
  2. Jan Paweł II o jedności małżeńskiej.
  3. Nadrzędna wartość jedności.
  4. Rozwijanie i utrwalanie jedności.
  5. Spełnianie oczekiwań, jako ważny czynnik trwania w jedności.

 

 

Uczestnicy spotkania, oprócz słuchania wykładów, brali też żywy udział w konferencjach dzieląc się własnymi spostrzeżeniami, opiniami jak również prosząc o potrzebne wyjaśnienia na nurtujące nas pytania z zakresu życia małżeńskiego, roli rodziny w społeczeństwie czy też wychowania dzieci.

 

Rekolekcje zorganizowali członkowie Kręgów Rodzin Domowego Kościoła działającego przy Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu. Były one wkomponowane w porządek liturgiczny niedzieli po Wniebowstąpieniu Pańskim przy kościele św. Józefa. W rekolekcjach wzięło udział 33 parafian.

 

Barbara i Zenon
(Para Rejonowa DK)

 


Kontakt

Polnische Katholische Mission
Polska Misja Katolicka

Große Freiheit 41
22767 Hamburg

Tel:  (+49) 40 / 31 00 40
Fax: (+49) 40 / 18 01 64 53
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane strony

Polska Misja Katolicka w NiemczechErzbistum Hamburg   Diecezja Pelplińska Stolica Apostolska  Konferencja Episkopatu PolskiGość NiedzielnyPortal Mateusz.pl Katolicka Agencja Informacyjna
Ta strona używa plików Cookies. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.
Dalsze informacje Ok