Zmagania z Biblią

Opublikowano .

W Polskiej Misji Katolickiej w Niemczech obywa się już po raz czwarty Konkurs Biblijny. Tym razem uczestnicy zmagają się ze znajomością treści Ewangelii według św. Jana. Po przeprowadzeniu pierwszego etapu, który odbył się w poszczególnych misjach, przyszedł czas na półfiały, które odbyły się już na etapie dekanalnym Polskiej Misji w Niemczech.

 

Dnia 26 marca w pięciu miejscach w Niemczech, a w tym i u nas w Hamburgu, obył się drugi etap Konkursu Biblijnego. Do tego etapu, ze wszystkich uczestników konkursu w naszym dekanacie, dostało się 18 osób, z czego cztery osoby z naszej Misji. Tylko 16 spośród nich mogło pojawić się tego dnia u nas w Hamburgu. Po napisaniu testu, młodzież miała okazję do wspólnego zwiedzania naszego miasta i lepszego poznania jego historii. Panie z Komitetu Rodzicielskiego naszej Szkoły Sobotniej przygotowały także dla przybyłej młodzieży i ich opiekunów poczęstunek, dzięki któremu wzmocnili swoje siły fizyczne. Spośród tej młodzieży zostaną wyłonieni finaliści, którzy spotkają się na zmaganiach konkursowych dnia 28 maja w Concordii. Liczymy również i na naszych kandydatów, życząc wszystkim powodzenia i jak najlepszego poznania Pisma Świętego.

Kontakt

Polnische Katholische Mission
Polska Misja Katolicka

Große Freiheit 41
22767 Hamburg

Tel:  (+49) 40 / 31 00 40
Fax: (+49) 40 / 18 01 64 53
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane strony

Polska Misja Katolicka w NiemczechErzbistum Hamburg   Diecezja Pelplińska Stolica Apostolska  Konferencja Episkopatu PolskiGość NiedzielnyPortal Mateusz.pl Katolicka Agencja Informacyjna
Ta strona używa plików Cookies. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.
Dalsze informacje Ok