Spotkanie noworoczne

Opublikowano .

W czwartek 2 lutego 2012 r. odbyło się w Polskiej Misji Katolickiej „spotkanie noworoczne” dla tych parafian, którzy angażują się w działalność charytatywną i posługę liturgiczną w naszej parafii.

 

Najpierw zgromadzono się w kościele św. Józefa na mszy św., aby w liturgiczne święto Matki Bożej Gromnicznej dziękować Bogu za posługę kapłańską i zakonną osób konsekrowanych pracujących w naszej Misji. Modlitewnym wspomnieniem objęto również zmarłych kapłanów pracujących kiedyś w naszej parafii: ks. prał. Jana Śliwańskiego, ks. Bronisława Kuczulisa, ks. Skudrzyka i innych. Po zakończonej liturgii parafianie udali się na dużą salę parafialną, na wspólnie przygotowaną Agapę.

  

 

Kontakt

Polnische Katholische Mission
Polska Misja Katolicka

Große Freiheit 41
22767 Hamburg

Tel:  (+49) 40 / 31 00 40
Fax: (+49) 40 / 18 01 64 53
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane strony

Polska Misja Katolicka w NiemczechErzbistum Hamburg   Diecezja Pelplińska Stolica Apostolska  Konferencja Episkopatu PolskiGość NiedzielnyPortal Mateusz.pl Katolicka Agencja Informacyjna
Ta strona używa plików Cookies. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.
Dalsze informacje Ok