NOWY ROK SZKOLNO-KATECHETYCZNY W NASZEJ SZKOLE SOBOTNIEJ ROZPOCZNIEMY 7 WRZEŚNIA 2024 ROKU.

CHCĄC ZGŁOSIĆ DZIECKO DO SZKOŁY PROSIMY O WYPEŁNIENIE I PRZESŁANIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Klikinij link: https://forms.gle/PLzGSQkX2G2E8CReA 

Gość u Wojowników Maryi

Opublikowano .

8 czerwca br. Wojownicy Maryi z naszej wspólnoty gościli p. Andrzeja Grabowskiego, który jest koordynatorem grup Wojowników Maryi na świat. Celem spotkania było omówienie najważniejszych spraw dotyczących działania naszej wspólnoty. Aby wspólnota Wojowników Maryi mogła działać musi być włączona w struktury Polskie i rozwijać się poprzez formację i zjazdy, które odbywają się w różnych miastach. Było to owocne spotkanie, podczas którego poruszone były istotne kwestie w formacji mężczyzn. Dziś potrzeba dzielnych mężczyzn, którzy dbają i walczą o świętość swoją i swoich rodzin.

 

Kontakt

Polnische Katholische Mission
Polska Misja Katolicka

Große Freiheit 41
22767 Hamburg

Tel:  (+49) 40 / 31 00 40
Fax: (+49) 40 / 18 01 64 53
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane strony

Polska Misja Katolicka w NiemczechErzbistum Hamburg   Diecezja Pelplińska Stolica Apostolska  Konferencja Episkopatu PolskiGość NiedzielnyPortal Mateusz.pl Katolicka Agencja Informacyjna
Ta strona używa plików Cookies. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.
Dalsze informacje Ok