Świąteczne spotkanie "Wojowników Maryi"

Opublikowano .

W sobotę (06.01.24r.) odbyło się świąteczne spotkanie Wojowników Maryi w kościele Herz-Jesu. Spotkanie to miało wymiar rodzinny. Było wspólne śpiewanie kolęd, obejrzeliśmy prezentacje zdjęć z wydarzeń minionego roku, złożyliśmy życzenia i wspólnie pomodliliśmy się za nasze rodziny i Misję. W tym dniu mieliśmy okazję - jako wojownicy - pomóc jednej z naszych parafianek w przeprowadzce. Wzruszenie tej osoby i wdzięczność było dla nas wystarczającym podziękowaniem. Zorganizowaliśmy również zbiórkę pieniędzy dla brata ze wspólnoty w Polsce, któremu w tragicznych okolicznościach zmarła żona. W tym dniu wydarzyło się dużo dobra.

Na zakończenie wspólnie odmówiliśmy różaniec w kościele i uczestniczyliśmy w Eucharystii. Przed nami nowy czas i już planujemy wyjazdy do Polski i rekolekcje. Serdecznie zachęcamy wszystkich panów do naszej wspólnoty.


Życzymy całej grupie wielu łask Bożych na Nowy Rok i na przyszłą działalność. 

 

Ks. Rafał Zachmielewski

 

 

 

Kontakt

Polnische Katholische Mission
Polska Misja Katolicka

Große Freiheit 41
22767 Hamburg

Tel:  (+49) 40 / 31 00 40
Fax: (+49) 40 / 18 01 64 53
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane strony

Polska Misja Katolicka w NiemczechErzbistum Hamburg   Diecezja Pelplińska Stolica Apostolska  Konferencja Episkopatu PolskiGość NiedzielnyPortal Mateusz.pl Katolicka Agencja Informacyjna
Ta strona używa plików Cookies. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.
Dalsze informacje Ok