Wyjazd do Warszawy - "BYĆ POLAKIEM"

Opublikowano .

Jedna z naszych parafianek, harcerka Zosia Wolborska reprezentowała naszą wspólnotę w wydarzeniu, które miało miejsce w Warszawie w dniach 23-25 listopada. Było to spotkanie młodzieży polonijnej mieszkającej poza granicami kraju. Celem tego spotkania było stworzenie przestrzeni do wzajemnego poznania się, rozmowy, zawiązaniu przyjaźni oraz wymienienie się doświadczeniami życia i działania w innym kraju. W czasie spotkania był panel dyskusyjny o tym co Polska robi dla młodych ludzi, oraz co młodzież żyjąca poza granicami kraju może zrobić dla Polski. Odbyły się również warsztaty, była wizyta w Parlamencie i projekcja filmu "Chłopi" oraz spotkanie z aktorami.

 

Dziękujemy Zosi za jej obecność i reprezentowanie naszego środowiska w tym wydarzeniu i życzymy wszystkiego dobrego w jej zaangażowaniu się na rzecz harcerstwa w naszej Misji. 

 

 

 

Kontakt

Polnische Katholische Mission
Polska Misja Katolicka

Große Freiheit 41
22767 Hamburg

Tel:  (+49) 40 / 31 00 40
Fax: (+49) 40 / 18 01 64 53
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane strony

Polska Misja Katolicka w NiemczechErzbistum Hamburg   Diecezja Pelplińska Stolica Apostolska  Konferencja Episkopatu PolskiGość NiedzielnyPortal Mateusz.pl Katolicka Agencja Informacyjna
Ta strona używa plików Cookies. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.
Dalsze informacje Ok