Zespół dziecięcy "Promyczki Dobra" w Hamburgu

Opublikowano .

Wiele radości w miniony weekend wniosły do naszej wspólnoty "Promyczki Dobra" z Nowego Sącza, które wraz z opiekunami przeprowadziły warsztaty muzyczne w Szkole Sobotniej, a następnie wprowadziły nas w wielce radosny czas oczekiwania pierwszej niedzieli adwentu. Tej niedzieli nie zabrakło wspólnego śpiewania, szczerego uśmiechu i wzruszenia.

 

Cieszymy się ze wspólnego spotkania i z uwagą śledzimy postępy promyczków na ich kanale YT: https://www.youtube.com/promyczekns

Dziękujemy także rodzinom naszej parafii, które przyjęły naszych młodych artystów pod swój dach.

 

ks. Sławek

 

 

Kontakt

Polnische Katholische Mission
Polska Misja Katolicka

Große Freiheit 41
22767 Hamburg

Tel:  (+49) 40 / 31 00 40
Fax: (+49) 40 / 18 01 64 53
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane strony

Polska Misja Katolicka w NiemczechErzbistum Hamburg   Diecezja Pelplińska Stolica Apostolska  Konferencja Episkopatu PolskiGość NiedzielnyPortal Mateusz.pl Katolicka Agencja Informacyjna
Ta strona używa plików Cookies. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.
Dalsze informacje Ok