NOWY ROK SZKOLNO-KATECHETYCZNY W NASZEJ SZKOLE SOBOTNIEJ ROZPOCZNIEMY 7 WRZEŚNIA 2024 ROKU.

CHCĄC ZGŁOSIĆ DZIECKO DO SZKOŁY PROSIMY O WYPEŁNIENIE I PRZESŁANIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Klikinij link: https://forms.gle/PLzGSQkX2G2E8CReA 

Modlitwa na cmentarzu Ohlsdorf

Opublikowano .

7 listopada po Mszy św. sprawowanej w kościele św. Józefa, umocnieni kawą i słodkościami wyjechaliśmy razem na największą w Europie nekropolię - Friedhof Ohlsdorf. Korzystając z możliwości uzyskania łaski odpustu zupełnego, odwiedziliśmy miejsca pochówku kapłanów posługujących na rzecz Poloniii hamburskiej, Polską Kwaterę Wojenną i miejsce szczególnej pamięci dzieci nienarodzonych. Modlitwa w intencji zmarłych, naszej Ojczyzny i rodzin dotkniętych stratą dziecka była żywym świadectwem naszej wiary i możliwością aktywizacji naszej grupy działającej przy Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.

Koło Kobiet Katolickich istnieje przy naszej Misji już od ponad 30 lat. Panie gromadzą się w każdy wtorek na Mszy św. o g. 10.30 w kościele św. Józefa. Wspólnie odmawiają różaniec, a po Mszy św. uczestniczą w nabożeństwie do św. Józefa. Po nabożeństwie w kościele spotykają się na wspólnym poczęstunku w sali parafialnej, gdzie dzielą się swoimi sprawami, problemami i potrzebami. Wspólne rozmowy przeplatane są śpiewem piosenek religijnych i patriotycznych. Patronuje nam Święta Rodzina z Nazaretu. Osoby chętne zapraszamy do naszego Koła.

Ks. Sławek Chabior

 

 

Kontakt

Polnische Katholische Mission
Polska Misja Katolicka

Große Freiheit 41
22767 Hamburg

Tel:  (+49) 40 / 31 00 40
Fax: (+49) 40 / 18 01 64 53
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane strony

Polska Misja Katolicka w NiemczechErzbistum Hamburg   Diecezja Pelplińska Stolica Apostolska  Konferencja Episkopatu PolskiGość NiedzielnyPortal Mateusz.pl Katolicka Agencja Informacyjna
Ta strona używa plików Cookies. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.
Dalsze informacje Ok