NOWY ROK SZKOLNO-KATECHETYCZNY W NASZEJ SZKOLE SOBOTNIEJ ROZPOCZNIEMY 7 WRZEŚNIA 2024 ROKU.

CHCĄC ZGŁOSIĆ DZIECKO DO SZKOŁY PROSIMY O WYPEŁNIENIE I PRZESŁANIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Klikinij link: https://forms.gle/PLzGSQkX2G2E8CReA 

Pożegnanie Siostry Katarzyny

Opublikowano .

W niedzielę, 17 września 2023 r., podczas sumy parafialnej o godz. 11:00 hamburska wspólnota modliła się w sposób szczególny za s. Katarzynę, która po 14 latach pobytu w Hamburgu kończy swoją pełną zaangażowania i pasji  pracę w naszej parafii i wraca do Polski. 

 

Na początku liturgii ks. prob. kan. Jacek Bystron poinformował Parafian, że decyzją władz Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy, od października tego roku s. Katarzyna Oleksiej podejmie pracę w nowym miejscu - we Włocławku. Dobiega więc końca wieloletnia posługa w naszej Misji.

 

Zwracając się do Siostry, dziękował w imieniu swoim i całej parafii za jej wkład w życie wspólnoty parafialnej. Podziękował za wiele wspaniałych lat spędzonych z nami, za każdą modlitwę, każdy uśmiech i wszelkie dobro jakie przez osobę Siostry  w naszej wspólnocie się dokonało. Na zakończenie liturgii pożegnali Siostrę przedstawiciele grup parafialnych: przewodniczący Rady Parafialnej, przedstawiciele Żywego Różańca, którego opiekunką była Siostra, dzieci i poszczególni parafianie.

 

Życzymy s. Katarzynie, aby Dobry Bóg obdarzał ją wszelkimi łaskami, uzdalniał ją do nowej pracy i nowych zadań. Niech Pan zawsze Siostrze błogosławi, a Matka Najświętsza ma w swojej opiece.

Szczęść Boże!

 

 

 

 

Kontakt

Polnische Katholische Mission
Polska Misja Katolicka

Große Freiheit 41
22767 Hamburg

Tel:  (+49) 40 / 31 00 40
Fax: (+49) 40 / 18 01 64 53
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane strony

Polska Misja Katolicka w NiemczechErzbistum Hamburg   Diecezja Pelplińska Stolica Apostolska  Konferencja Episkopatu PolskiGość NiedzielnyPortal Mateusz.pl Katolicka Agencja Informacyjna
Ta strona używa plików Cookies. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.
Dalsze informacje Ok