Bożonarodzeniowe spotkanie „Domowego Kościoła”

Opublikowano .

W sobotę 14.01.2023 r. odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe wspólnoty "Domowego Kościoła". W czasie spotkania modliliśmy się Słowem Bożym i na różańcu, zawierzając Maryi całą naszą wspólnotę, rodziny i parafię. W czasie spotkania odbyły się również jasełka. Każdy krąg, a jest ich 7, przygotował scenkę opowiadającą o najważniejszych momentach związanych z Bożym Narodzeniem. W przygotowaniu scenek brały udział rodziny i dzieci świetnie się przy tym bawiąc. Odwiedził nas również Ks. Proboszcz z dobrym słowem i błogosławieństwem.

 

Spotkaniu towarzyszyła rodzinna atmosfera, pyszne jedzenie, śpiew kolęd i dobra zabawa.

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne do naszej wspólnoty. 

 

 

 

Kontakt

Polnische Katholische Mission
Polska Misja Katolicka

Große Freiheit 41
22767 Hamburg

Tel:  (+49) 40 / 31 00 40
Fax: (+49) 40 / 18 01 64 53
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane strony

Polska Misja Katolicka w NiemczechErzbistum Hamburg   Diecezja Pelplińska Stolica Apostolska  Konferencja Episkopatu PolskiGość NiedzielnyPortal Mateusz.pl Katolicka Agencja Informacyjna
Ta strona używa plików Cookies. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.
Dalsze informacje Ok