Informujemy, że w dalszym ciągu obowiązuje dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. W związku z tym nadal odbywać się będą transmisje Mszy św. niedzielnej przez internet z kościoła św. Józefa.

Link do transmisji Mszy św. w XIII Niedzielę Zwykłą /26 czerwca br./ o godz. 11.00:   

https://youtu.be/HcNJ8VuHdZQ   
 


Grill "Wojowników Maryi"

Opublikowano .

W sobotę (04.06.22 r.) w naszej Misji odbyło się spotkanie kończące kolejny rok formacyjny wspólnoty Wojowników Maryi. Nasza wspólnota rozrasta się i coraz więcej mężczyzn pragnie kształtować swój charakter wraz z Bogiem i Maryją. Dziś potrzeba mężczyzn, którzy są w stanie walczyć o świętość swoją i swojej rodziny. Daje to wspólnota Wojowników Maryi. W naszym spotkaniu wzięły udział rodziny, które przyjechały z dziećmi, co dało możliwość pobycia razem, zabawy i spędzenie mile czasu w dobrym towarzystwie. Były zabawy, które prowadzili harcerze z naszej parafialnej drużyny, opiekując się najmłodszymi.

 

W czasie spotkania odmówiliśmy modlitwy, a wszystko zakończyło się różańcem i wspólną Mszą św. Zachęcamy mężczyzn, którzy chcieliby wstąpić w naszą wspólnotę. Jest to jedyna taka grupa działająca w Niemczech i pierwsza, która została założona w tym kraju. 

 

 

Kontakt

Polnische Katholische Mission
Polska Misja Katolicka

Große Freiheit 41
22767 Hamburg

Tel:  (+49) 40 / 31 00 40
Fax: (+49) 40 / 18 01 64 53
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane strony

Polska Misja Katolicka w NiemczechErzbistum Hamburg   Diecezja Pelplińska Stolica Apostolska  Konferencja Episkopatu PolskiGość NiedzielnyPortal Mateusz.pl Katolicka Agencja Informacyjna
Ta strona używa plików Cookies. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.
Dalsze informacje Ok