Metropolita hamburski ks. abp Stefan Heße wydał rozporządzenie, na mocy którego od 10.05.20 r. wznawia się sprawowanie Mszy św. i innych nabożeństw z udziałem wiernych. Serdecznie zachęcamy naszych Parafian do uczestniczenia we Mszy św. według ustalonego na czas pandemii porządku.

Informujemy, że w dalszym ciągu obowiązuje dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. W związku z tym nadal odbywać się będą transmisje Mszy św. niedzielnej przez internet z kościoła św. Józefa.

 

Linki do transmisji Mszy św. w niedzielę 07.03.2021 r. o godz. 11.00:  

https://youtu.be/WBabYymuVLY

 

  

 

Zajęcia w Szkole Sobotniej odwołane

Opublikowano .

Ze względu na przepisy uwzględniające sytuację epidemiczną, lekcje w szkołach hamburskich są nadal wstrzymane. W związku z tym odwołane są nadal zajęcia w naszej Szkole Sobotniej, stan taki potrwa do końca ferii wiosennych, czyli do 13.03.2021 r.

Odbywają się natomiast katechezy dla grup komunijnych (kl. 3) w systemie online. Młodzież oraz klasa 8 przygotowująca się do bierzmowania będą mieli swoje zajęcia z księżmi wikariuszami w kościele św. Józefa.

 

Lekcje jęz. polskiego i historii wznowimy dla wszystkich uczniów naszej Szkoły Sobotniej w sobotę 20 marca 2021 r. Bardzo prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej.

 

Kontakt

Polnische Katholische Mission
Polska Misja Katolicka

Große Freiheit 41
22767 Hamburg

Tel:  (+49) 40 / 31 00 40
Fax: (+49) 40 / 18 01 64 53
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane strony

Polska Misja Katolicka w NiemczechErzbistum Hamburg   Diecezja Pelplińska Stolica Apostolska  Konferencja Episkopatu PolskiGość NiedzielnyPortal Mateusz.pl Katolicka Agencja Informacyjna
Ta strona używa plików Cookies. W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO) zmieniamy naszą Politykę Prywatności i Regulamin Strony internetowej Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.
Dalsze informacje Ok